Ще один банк запустив в Україні платіжний сервіс Apple Pay

7 серпня 2018, 12:24

Державний Ощадбанк, який входить до групи найбільших українських банків, запустив для своїх клієнтів-власників карток Mastercard і Visa сервіс мобільних платежів Apple Pay.

Про це повідомила прес-служба банку.

Платіжну карту від Ощадбанку в сервіс Apple Pay можна додати через мобільний додаток Ощад 24/7 або Wallet.

Крім того, можна зробити це за допомогою дзвінка у контакт-центр банку, отримати реквізити цифрової prepaid-картки.

Відео дня

При цьому, при додаванні кредитної або дебетової карти в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ні на пристрої, ні на серверах компанії. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який зашифрований і в захищеному режимі зберігається в мікрочіпі пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається за рахунок генерування одноразового динамічного захисту кожного разу.

У магазинах розраховуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і новіших моделей, а також з Apple Watch.

Apple Pay дозволяє здійснювати онлайн-покупки в додатках і на веб-сайтах за допомогою Touch ID або подвійного кліка бічної кнопки, а також погляду на iPhone X для підтвердження операції через Face ID.

При оплаті покупок в додатках або в Safari Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, а також на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більше нових моделях. Також можна використовувати Apple Pay в браузері Safari на будь-якому пристрої Mac не старші 2012 року випуску з встановленою системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш пізньої моделі, або ж безпосередньо з Apple Watch, а також киснем пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Нагадаємо, що 17 травня Приватбанк спільно з компанією Apple першим запустив в Україні Apple Pay. А з початку липня сервіс став доступний для клієнтів всіх українських банків.


Сервіс Apple Pay був представлений в 2014 році в США. Він дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив'язана банківська карта. Для цього досить піднести iPhone до терміналу, попередньо авторизувавшись в службі будь-яким із зручних способів (Touch ID, Face ID або пароль).

Показати ще новини
Радіо NV
X