Все було збудовано під ці списки. Сервіс Dow Jones не постачатиме російським банкам дані про санкції

6 червня, 15:04
Сервіс Dow Jones почав розривати контракти з російськими банками з 31 травня та 1 червня (Фото:Glenn Carstens-Peters\Unsplash)

Сервіс Dow Jones почав розривати контракти з російськими банками з 31 травня та 1 червня (Фото:Glenn Carstens-Peters\Unsplash)

Найбільший агрегатор даних про введені санкції, сервіс Dow Jones, більше не постачатиме інформацію російським банкам.

Сервіс Risk & Compliance від Dow Jones, найбільший агрегатор даних про введені санкції, перестане постачати російським банкам дані, включаючи дані про учасників списків санкцій.

Відео дня

Про це пише російське видання РБК із посиланням на два банки, які не потрапили під санкції.

Зазначається, що сервіс Dow Jones почав розривати контракти з російськими банками з 31 травня і 1 червня.

« Ці списки не просто перелік ... Як правило, це не одна система, це дорогі речі та трудомісткі. І, по суті, все було збудовано під списки Dow Jones, платежі проходили через їх список», - відзначило джерело видання в одному з російських банків із топ-50.

Співрозмовник видання наголосив, що Dow Jones агрегує відомості про санкції проти фізосіб та компаній, запроваджених різними країнами, оновлює та продає цю інформацію банкам пакетом.

Ще один співрозмовник видання зазначає, що усі великі гравці працювали з Dow Jones. Сам сервіс займається збиранням інформації, у тому числі тієї, що стосується санкцій. Також йдеться про інформацію про порушені кримінальні справи, списки від регуляторів, списки терористів.

Без доступу до цієї інформації банки ризикують « Самі потрапити під санкції, у тому числі вторинні, якщо порушать ті чи інші обмеження», зазначив один із співрозмовників видання.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз погодив відключення російського Ощадбанку від SWIFT.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X