СБУ викрила очільників київського банку на розкраданні понад 100 млн гривень

7 лютого 2017, 19:42
У Службі безпеки України заявили про викриття механізму розкрадання власниками і топ-менеджментом одного з київських банків 108  млн гривень, виділених Нацбанком на рефінансування

Як повідомили у прес-центрі СБУ, Нацбанк в 2014 році виділив фінустанові 120 млн гривень на рефінансування. Однак, за даними слідства, 108 млн гривень з цієї суми були привласнені одним із співвласників банку спільно з його керівництвом до введення тимчасової адміністрації.

Відео дня

Правоохоронці встановили, що фінансисти привласнили кошти шляхом виведення грошей у підконтрольні комерційні структури. Гроші перераховували під виглядом внутрішньобанківських операцій та кредитування клієнтів. Окрім того, слідством зафіксовані оборудки з вартістю майна банку, яке перебувало у забезпеченні кредиту рефінансування. У цьому зловмисникам допомагали оцінювачі майна, які працюють під брендом відомої міжнародної компанії, заявили в СБУ.

В офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів справи були проведені обшуки, у результаті вилучена документація, яка доводить здійснення фінансових оборудок з кредитом рефінансування. На майно, що виступало забезпеченням повернення кредиту рефінансування Нацбанку, накладено арешт.

Нагадаємо, що Служба безпеки України викрила факт незаконного заволодіння комерсантами з Росії та Грузії 3 га земель державного підприємства Морський торговельний порт Чорноморськ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X