Сбербанк звинувачує колишнього податківця у шахрайстві із депозитом на 324 млн євро

1 лютого 2016, 14:30
Російський дочірній банк Сбербанк в Україні відхиляє звинувачення у невиплаті 324 млн євро, покладених на депозит луганським бізнесменом. У фінустанові запевняють, що такого депозиту не існує, а дії позивача – не що інше, як шахрайство

‘‘За ініціативою банку, за фактом підробки вказаного депозитного договору відкрито кримінальне провадження за статтями шахрайство в особливо великих розмірах і підробка документів’’, - повідомили НВ в прес-службі банку.

Відео дня

Як уже повідомляло НВ, Рівненський міський суд від 26 січня 2016 року задовольнив клопотання луганчанина Євгена Пухальського про повернення вкладу в розмірі 300 млн євро та видав ухвалу про накладання арешту на рахунки банку на суму 324 млн євро (разом із нарахованими за рік відсотками).

Юристи Сбербанку у п’ятиденний термін встигли оскаржити ухвалу у Печерському суді м. Києва. ‘‘Сбербанк повідомляє про відсутність арешту на кошти в межах суми вимог за позовом Є. І. Пухальського та скасування відповідної ухвали’’, - повідомили НВ у банку.

Як стало відомо НВ від джерела, присутнього на судових засіданнях у цій справі, Пухальський нібито підробив документи про відкритий у червні 2014 року у Луганському відділенні банку депозитний вклад на суму 300 млн євро.

‘‘Ви уявляєте собі, щоб вкладник, що прийшов відкривати депозит у банк, приніс із собою 300 млн євро готівкою? А Пухальський стверджує, що гроші вносилися на рахунок готівкою’’, - каже джерело НВ на правах анонімності.

У 2015-му банк нібито відмовився повертати Пухальському вклад. У вересні 2015 року той звернувся до Рівненського міського суду.

Зауважимо, що у 2011-2014 роках Пухальський обіймав посаду головного державного ревізора-інспектора відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, у Головному управлінні міністерства доходів і зборів у Рівненській області.

За словами Пухальского, кошти належать не йому, а офшорній компанії, власників якої він називати відмовляється. При цьому Пухальский переуступив усю суму вкладу благодійним фондам в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X