Сбербанк заявив, що розраховує піти з України без ексцесів

8 квітня 2017, 09:57
Російський Сбербанк розраховує покинути український ринок у відповідності з чинним законодавством і буде розцінювати агресивні дії відносно дочірньої структури як умисне нанесення шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна, йдеться в заяві банку, переданій УНІАН

Банк нагадав, що 27 березня оголосив про укладення договору про продаж дочірньої структури в Україні консорціуму іноземних інвесторів.

"Ми сподіваємося, що процес переходу активу "Сбербанку" в Україні до консорціуму нових власників пройде у відповідності з чинним законодавством України та в рамках міжнародного права", - йдеться в заяві.

Відео дня

Банк підкреслив, що після підписання Україною меморандуму з Міжнародним валютним фондом і прийняття банком рішення про добровільний відхід з ринку він буде розцінювати будь-які агресивні дії відносно дочірньої структури як умисне нанесення шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна.

"З новими акціонерами банк продовжить розвиток в Україні, виконуючи всі зобов'язання перед клієнтами і зберігаючи високу якість сервісу", - сказано в заяві.

Нагадаємо, вчора Сбербанк Росії офіційно заявив про відхід з українського ринку.

Раніше Сбербанк заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

Пізніше стало відомо, що головним акціонером українського Сбербанку стане громадянин Великої Британії Саїд Гуцерієв.

Пізніше він заявив, що після завершення угоди із продажу української "доньки" Сбербанку РФ актив буде перейменований в Norvik Ваnkа.


13 березня Національний корпус заблокував вхід у відділення Сбербанку в Києві, побудувавши цегляну стіну.

Активісти партії Національний корпус (колишній ДК Азов) 24 березня заблокували відділення Сбербанку в Сумах.

Пізніше активісти партії Національний корпус (колишній ДК Азов) вирішили розблокувати роботу відділень російського Сбербанку в Україні.


23 березня НБУ ввів терміном на 1 рік санкції проти п'яти працюючих в країні структур російських держбанків: Сбербанку, ВТБ Банку, БМ Банку, Промінвестбанку та VS Bank ("донька" Сбербанку).

Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X