Сбербанк Росії вимагає у екс-регіонала Клімова більше мільярда гривень

15 листопада 2017, 16:06
Сбербанк Росії в рамках справи про банкрутство компанії Укрбудспецтех, власником якої є екс-регіонал Леонід Клімов, заявив про вимоги на 1,2 млрд грн

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Одеської області від 30 жовтня 2017 року.

За даними державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром компанії Укрбудспецтех є народний депутат партії Відродження, член парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Леонід Клімов.

Відео дня

Раніше Клімов був власником Імексбанку. У травні 2015 року Імексбанк визнали неплатоспроможним. При цьому у листопаді 2014 року Клімов взяв під особисту поруку кредит рефінансування в НБУ. Сторони продовжують судитися, тому що Клімов повертати гроші відмовився.

Нагадаємо, за словами голови НБУ Валерії Гонтаревої Клімов заборгував Національному банку 340 млн грн.

При цьому, НБУ в минулому році програв Клімову справу на 310 млн грн, в якому нардеп виступав в ролі поручителя за стабкредитами НБУ для Імексбанку.

У березні цього року Приморський районний суд Одеси ухвалив стягнення заборгованості з Клімова на користь НБУ 300 млн грн.

А в червні Господарський суд Одеської області задовольнив позовні вимоги ліквідатора Імексбанку до компанії Клімова ще на 38 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X