Сбербанк Росії вирішив продати українську "дочку"

28 березня 2017, 00:31
Сбербанк Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку, йдеться у повідомленні прес-служби російського банку

"Консорціум інвесторів набуває 100% акцій Публічного акціонерного товариства СБЕРБАНК (Україна), яке є дочірнім банком ПАТ Сбербанк. У Консорціум увійдуть Норвік Банк (Латвія) і білоруська приватна компанія. Відповідний юридично зобов'язуючий договір підписаний сьогодні. Закриття угоди очікується в першому півріччі 2017 року після отримання схвалень угоди фінансовими і антимонопольними регуляторами відповідних юрисдикцій, включаючи Латвію та Україну", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що Сбербанк в Україні має необхідні кошти для виконання зобов'язань перед приватними і корпоративними клієнтами.

"Сподіваємося, що рішення про продаж нашого дочірнього банку сприятиме розблокуванню його офісів і відновленню нормальної роботи, що дозволить клієнтам банку продовжити безперешкодно користуватися послугами і створить основу для його подальшого розвитку", - додала прес-служба банку.

Нагадаємо, 13 березня Національний корпус заблокував вхід у відділення Сбербанку в Києві, побудувавши цегляну стіну.

Активісти партії Національний корпус (колишній ДК Азов) 24 березня заблокували відділення Сбербанку в Сумах.

23 березня НБУ ввів терміном на 1 рік санкції проти п'яти працюючих в країні структур російських держбанків: Сбербанку, ВТБ Банку, БМ Банку, Промінвестбанку та VS Bank ("дочка" Сбербанку).

Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X