Данський Saxo Bank припиняє роботу з росіянами та білорусами

9 квітня 2022, 14:02
Saxo Bank закриває рахунки росіянам (Фото:SAXO BANK FX TOKYO via Flickr)

Saxo Bank закриває рахунки росіянам (Фото:SAXO BANK FX TOKYO via Flickr)

Інвестиційний банк Saxo Bank закриє брокерські рахунки росіян та білорусів із 6 червня. Клієнти можуть вивести гроші або перевести свої активи іншому брокеру до цієї дати.

Данський інвестиційний банк Saxo Bank закриє брокерські рахунки російських клієнтів із 6 червня 2022 року.

Про це повідомило російське видання РБК із посиланням на копії листів, які опублікували клієнти брокера у профільних чатах.

Відео дня

У своєму листі Saxo Bank посилається на санкції, введені проти Росії, введені у відповідь на військове вторгнення в Україну.

Клієнти банку можуть вивести кошти, закрити позиції чи перевести свої активи іншому брокеру до 6 червня. Зазначається, що переклади паперів підлягатимуть додатковим перевіркам чи обмеженням контрагентів. Це, у свою чергу, збільшить час обробки запитів або перешкоджатиме їх виконанню, додали в банку.

Як пише видання з посиланням на інвестконсультанта, який отримав роз'яснення від Saxo Bank, ці обмеження поширюються і на громадян Білорусі. Якщо ж громадяни Росії чи Білорусі є резидентами однієї з країн Євросоюзу, їхні рахунки не будуть закриті.

З 8 квітня Saxo Bank заборонив клієнтам із Росії відкривати нові позиції або збільшувати поточні. З цієї ж дати банк обмежив суму рахунків - якщо вартість рахунку перевищує 100 000 євро, надлишки будуть переводитись на створений банком окремий рахунок.

Раніше повідомлялося, що Кайманові Острови заморозили активи на суму $7,3 млрд у зв'язку із запровадженням санкцій проти Росії за її повномасштабне вторгнення в Україну.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X