Мінфін США пригрозив іноземним банкам, які допомагатимуть Росії обходити санкції

14 травня, 12:13
Мінфін США попередив іноземні банки не допомагати Росії (Фото:Giorgio Trovato\Unsplash)

Мінфін США попередив іноземні банки не допомагати Росії (Фото:Giorgio Trovato\Unsplash)

Мінфін США попередив представників іноземних банків про наслідки допомоги РФ у питанні обходу санкцій.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

У Мінфіні США зустрілися з іноземними банками та попередили їх не допомагати РФ з обходом санкцій під загрозою наслідків з боку Сполучених Штатів та Європи.

Відео дня

Про це пише The New Yourk Times .

Зокрема, заступник міністра фінансів США Адевалє Адейемо проводив закриті зустрічі з представниками міжнародних банків з Китаю, Бразилії, Ірландії, Японії та Канади.

« Якщо ви надаєте матеріальну підтримку особам або організаціям, які потрапили під санкції, ми можемо поширити на вас дію санкційного режиму і використовувати наші інструменти, щоб чинити на вас тиск», — заявив чиновник Мінфіну.

Він наголосив, що у разі допомоги Росії ці банки також можуть потрапити під американські санкції за надання матеріальної підтримки суб'єкту санкцій.

Також заступник голови Мінфіну згадав компанії, які можуть допомагати російським бізнесменам у спробах сховати свої яхти.

Зазначається, що більшість юрисдикцій дотримуються обмежувальних заходів, але деякі продовжують ховати російські активи. Зокрема, згадуються ОАЕ. Як пише видання, у Дубаї пришвартовані яхти кількох росіян.

Нагадаємо, що 5 травня Мінфін США опублікував новий список осіб та компаній із Росії , проти яких введено санкції. Зокрема, у новий список потрапили представники керівництва Ощадбанку, Московський індустріальний банк та його 10 дочірніх компаній, представники Газпрому.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X