Саакашвілі розкритикував призначення чиновника часів Януковича керівником Одеської митниці

27 серпня 2020, 13:45

Міхеїл Саакашвілі розкритикував призначення люстрованого Дениса Пудрика на посаду глави Одеської митниці.

Голова виконкому Нацради реформ Михайло Саакашвілі розкритикував призначення чиновника часів президентства Віктора Януковича Дениса Пудрика на пост виконуючого обов'язки голови Одеської митниці.

Відео дня

Про це Саакашвілі написав в Facebook .

«Призначення цього типу на митницю - це типовий старий феодальний інститут годування, нічого спільного не має з державними інтересами. Скільки можна ходити по колу, пропонуючи одних і тих же "професіоналів" і поглиблюючи коло корупції. Скільки можна жерти власний національний організм і займатися самознищенням?» - написав Саакашвілі.

Також Саакашвілі нагадав про існування програми митної реформи, яка була створена Національною радою реформ за дорученням президента Володимира Зеленського. Він заявив, що після шести місяців з моменту здійснення цієї програми «в Україні буде взагалі нульова корупція». Політик навів у приклад Грузію, де він займав пост президента і Одеську митницю за часів, коли Саакашвілі очолював Одеську ОДА.

Денис Пудрик займав пост заступника голови Одеської митниці протягом декількох місяців. У повідомленні митниці кажуть, що він почав роботу в митних органах у 1998 році з інспекторської посади. За час кар'єри очолював Бердянську, Донецьку, Луганську, Чернігівську, Львівську і Кримську митницю.

Кримську митницю Пудрик очолював за часів президентства Віктора Януковича, за що підпадав під люстрацію. Як зазначає журналіст Юрій Бутусов, Пудрик вдалося оскаржити це рішення в 2020 році. Також Бутусов зазначив, що Пудрик є чоловіком дочки Сергія Куніцина, який зараз є радником голови ОП Андрія Єрмака.

Раніше Міхеїл Саакашвілі заявляв, що міністр фінансів Сергій Марченко погрожує піти у відставку, якщо на пост глави Держмитниці не буде призначений кандидат від «митної мафії».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X