Розкрадання 72 млн грн. Прокуратура завершила розслідування у справі ексголови банку Аркада

22 квітня 2021, 18:47

Прокуратура завершила розслідування стосовно колишнього глави Банку Аркада Костянтина Паливоди, якого підозрюють в розкраданні 72 млн грн з коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів Еврика і патріотики.

Київська міська прокуратура завершила досудове розслідування у відношенні ексголови правління АТ АКБ АРКАДА Костянтина Паливоди і восьми інших осіб у справі про розкрадання активів банку Аркада - привласнення 72 млн грн.

Відео дня

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Розслідування встановило, що підозрюваний, перебуваючи на посаді голови правління банку разом зі спільниками розробив і реалізував схему привласнення коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів Еврика і Патріотика, керуючим яких є банк.

Як говориться в повідомленні прес-служба, 50 млн грн було виведено шляхом видачі кредиту і подальшого проведення операцій з використанням суб'єктів господарювання, які не пов'язані з АТ АКБ АРКАДА і підконтрольні безпосередньо підозрюваному. За аналогічною схемою під виглядом кредитування суспільства під заставу неіснуючого майна за активами банку виведено ще 22 млн грн.

Загальна сума збитку таким чином склала 72 млн грн.

Нагадаємо, що у вересні минулого року президенту АТ АКБ Аркада Костянтину Паливода повідомили про підозру в привласненні коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів Еврика і патріотики на суму в 50 млн гривень.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X