Розенко розповів, хто стане першим у "черзі" на підвищення пенсій

30 червня 2018, 07:32

Першими у "черзі" на підвищення пенсії будуть чорнобильці та люди з великим трудовим стажем, але малою зарплатою, розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в ефірі 5 каналу.

"Найбільш гостре сьогодні питання для чорнобильців, і треба врахувати одну з головних проблем пенсійної реформи: дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малою заробітною платою. Ми працюємо і президент звертався до уряду, і глава уряду це обіцяв, що все-таки питання великого строкового стажу і маленької зарплати має бути перераховане", - підкреслив політик.

Відео дня

Розенко також зазначив, що все залежить від ресурсу.

"Якщо це більший ресурс - буде один варіант, якщо менший - то інший" - сказав віце-прем'єр.

На запитання ведучого, чи з'явиться додатковий ресурс на підвищення пенсій, Розенко відповів ствердно.

"Ми бачимо позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Ми отримали 3 млрд додатково у Пенсійний фонд, порівняно з тим, що планували. Також буде багато залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4 200 грн. І от, акумулювавши всі ці ресурси, я сподіваюся, що наприкінці року ми будемо мати достатньо грошових надходжень до Пенсійного фонду України, щоб без інфляції, без збільшення дефіциту в Пенсійному фонді все-таки зробити якісь додаткові пенсійні програми", - розповів він.

Раніше міністр соцполітики пояснив, за яких умов підвищать мінімальну зарплату.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X