Російський ВТБ розповів про подальшу долю українського БМ банку

29 березня 2017, 17:10
Російський ВТБ розраховує до кінця червня продати дочірній український БМ банк, і заявляє, що на нього претендують дві групи покупців

Про це повідомив журналістам перший заступник голови ВТБ Юрій Соловйов, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми зараз з ними домовилися. Будемо подавати документи в Нацбанк України і чекати їх дозволу. До моменту договору і до моменту продажу, якщо все буде добре, це займе травень-червень мінімум. Це різні групи покупців, там конкурентний процес є. Цінові параметри приблизно однакові, але є різні набувачі. Звідси подивимося, як на них буде дивитися регулятор. Одні - це консорціум європейських та американських інвесторів, інші - місцеві колеги", - сказав він.

Відео дня

За словами Соловйова, БМ банк дуже маленький, його бізнес представляє в основному ліцензію і невеликий офіс.

Нагадаємо, що раніше ВТБ банк заявляв, що поки продовжить працювати на українському ринку, але надалі планує з нього піти.

16 березня Петро Порошенко схвалив санкції проти п'яти російських банків строком на рік.

Зокрема, в список потрапили Сбербанк, ВТБ, БМ Банк, Промінвестбанк і VS Bank.

Цим банкам заборонено виводити кошти за межі країни.

Заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова 19 березня заявила, що всі банки з російським держкапіталом ведуть переговори про продаж.

За даними НБУ, "доньки" російських банків мають зобов'язання перед фізичними особами та юридичними особами України на 36 млрд гривень (близько $1,4 млрд).

Показати ще новини
Радіо НВ
X