"Російський скандал" в Deutsche Bank обріс новими подробицями

22 грудня 2015, 17:50
У скандалі з відмиванням грошей у російському підрозділі Deutsche Bank з'явилися нові подробиці

Як передає DW, згідно з останніми даними, російські клієнти провели через банк незаконні операції на суму в $10 млрд, при тому що раніше вже повідомлялося про $6 млрд.

Відео дня

Так, в ході внутрішнього розслідування у фінустанові були виявлені нові підозрілі транзакції.

В Deutsche Bank відмовилися коментувати нові відомості, зазначивши, що розслідування "великих" угод з акціями у Москві та Лондоні ще не завершено.

Зазначається, що "російський скандал" може коштувати банку великих штрафів, оскільки розслідування ведуть американські інстанції.

Тепер мова йде ще й про те, чи не порушив банк санкції, накладені західними країнами щодо Росії.

Вивчаються підозри, що банк проводив операції з особами з найближчого оточення Володимира Путіна, які потрапили в санкційні списки.

Новий глава DB Джон Крейн раніше повідомив, що фінансовий інститут вже відклав певну суму на цей скандал, при цьому не виключив можливості того, що цих грошей може не вистачити.

Раніше повідомлялося, що Великобританія і США зайнялися розслідуванням відмивання грошей Deutsche Bank в Росії. Наприкінці травня стало відомо, що DB почав внутрішню перевірку у справі про можливе відмивання грошей в московському філіалі. Банк розслідує можливе відмивання близько $6 млрд російських клієнтів.

Показати ще новини
Радіо NV
X