Російський Сбєрбанк прокоментував визнання "паспортів ДНР і ЛНР"

7 березня 2017, 19:40
Російський Сбєрбанк зазначає, що якщо клієнт не є громадянином Росії, йому доступні не всі послуги кредитної організації

Про це повідомили в колл-центрі Сбєрбанку, передає ТАСС.

"Прийом заявки на отримання кредиту та кредитні картки можливий лише від громадян Російської Федерації", - зазначив співрозмовник агентства.

Відео дня

При цьому клієнти, що не є громадянами РФ, можуть подати заявку на отримання дебетової банківської картки Сбєрбанку. Рішення про схвалення такої заявки може бути прийнято керівництвом офісу, в який звернувся клієнт.

"Жителям ДНР і ЛНР доступні продукти і послуги банку, які надаються іноземним громадянам та особам без громадянства", - підтвердили в прес-службі кредитної організації.

Раніше повідомлялося, що російський Сбєрбанк приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, які надають паспорти громадян так званих "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки".

Пізніше глава МВС Арсен Аваков закликав закрити російський Сбєрбанк в Україні.

В свою чергу Національний банк України заявив, що звернеться до Ради національної безпеки з проханням ввести санкції відносно філії російського Сбєрбанку в країні, якщо офіційно підтвердиться інформація про те, що СБ визнав паспорти терористичних організацій "Л/ДНР".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X