Росіяни заплатять за дорогу в окупований Крим підвищенням цін на бензин - ЗМІ

18 вересня 2017, 14:20
У Росії запланували підвищення акцизів на паливо, щоб збільшити фінансування доріг в Калінінградській області і окупованому Криму

Рішення додатково підняти акцизи на паливо прийнято на бюджетних нарадах в уряді, пише російське видання Ведомости.

Підвищення відбудеться в кілька етапів - по 50 коп. за 1 л з 1 січня і з 1 липня, розповіли кілька федеральних чиновників.

Відео дня

Це істотно більше підвищення акцизів, ніж передбачено Податковим кодексом РФ.

Також російське видання посилається на лист Міненерго РФ в Мінфін і апарат уряду, в якому говориться, що через підвищення акцизу на 50 коп. 1 л палива в роздробі може подорожчати на 1,5%, або на 60 коп., а до кінця року - на 2,8 руб. за 1 л.

Таким чином, за даними видання, при індексації на інфляцію середня ціна палива може перевищити в 2018 році 40 руб., А це психологічна позначка.

Додаткові доходи бюджетної системи складуть 55-60 млрд руб.

Відзначається, що ініціатива підвищення виходить від Мінтрансу РФ, якому необхідні кошти, на будівництво траси Приморське кільце в Калінінградській області.

Інший претендент на гроші - траса Таврида в анексованому Криму, вказує чиновник фінансово-економічного блоку.

Нагадаємо, 27 серпня в Керченській протоці почався перший етап операції з транспортування та монтажу арок Керченського моста Росією. 29 серпня завершилися роботи зі зведення арки.

Також, ЗМІ повідомляли, що дві нідерландські компанії - Dematec Equipment і Bijlard Hydrauliek - беруть участь в будівництві Керченської моста, який повинен з'єднати Росію з включеним Кримом.

Показати ще новини
Радіо NV
X