Росія пообіцяла державним банкам пільги і підтримку через санкції України

24 березня 2017, 08:14
Російським банкам із українськими "дочками" планують дозволити формувати резерви на всі втрати за українськими ризиками в розстрочку протягом трьох років

Про це повідомили РИА Новости, пише Прайм.

"Дійсно, Банк Росії у зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в результаті рішення властей України щодо "дочок" російських банків, що працюють на території цієї держави, планує дозволити російським банкам формувати резерви на всі втрати за українськими "дочкам" в розстрочку протягом трьох років ", - повідомили в прес-службі регулятора.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що 23 березня Національний банк України ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про введення санкцій до українських банків з російським державним капіталом.

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій до п'яти банків з російським капіталом: під санкції потрапили Сбербанк, ВіЕс Банк, Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, ВТБ Банк і БМ Банк.

15 березня пройшло екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому Національному банку було доручено розробити рекомендації щодо санкцій проти російських банків.

Після цього Нацбанк запропонував РНБО ввести санкції проти банків з російським капіталом в Україні. Мова йде про заборону на виведення капіталу дочірніми російськими банками України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X