Росія погодилася перенести слухання про стягнення "боргу Януковича"

22 квітня 2016, 18:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Росія погодилася відстрочити слухання у справі щодо боргу України, незважаючи на свої заяви про відмову надавати додатковий час 

Про це повідомляє Міністерство фінансів.

"Невиправдана початкова позиція Росії змусила Україну звернутися до суду з заявою про продовження строку для подання заперечення проти її позову. У той же час російська сторона, в кінці кінців, визнала доцільність такої відстрочки і вирішила не втрачати часу суду на це питання, рішення якого Росія очевидно програла б", – заявили в Мінфіні.

Відео дня

Росія відмовлялася дати українській стороні для подачі заперечень протій позову, про який клопотав Україна, і що це питання має вирішуватися англійським судом. Однак перед засіданням Росія, хоч і з запізненням, але все ж повністю відмовилася від цієї пропозиції і дала додатковий час, який вимагала Україна.

Нагадаємо, що міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що російська сторона обговорювала з Міжнародним валютним фондом питання боргу України за часів екс-президента Віктора Януковича в $3 млрд перед його країною.

Раніше НВ повідомляло, що в лютому російський Мінфін подав до високого суду Лондона позов до України.

Україна ввела мораторій на обслуговування євробондів на $3 млрд, виділених РФ режиму Януковича в грудні 2013 року. А в квітні Верховна Рада безстроково продовжила дію заборони.

У березні стало відомо, що Росія виставила Україні штраф за "боргом Януковича". Станом на 20 березня разом зі штрафними відсотками він становив $3,137 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X