Рішення по траншу МВФ приймуть в червні - Мінфін

17 травня 2016, 20:43
Міністерство фінансів України очікує, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) ухвалить рішення про надання третього траншу Україні в червні, повідомляє УНІАН

"Засідання ради не прив'язане до від'їзду місії, а до виконання попередніх умов. Ми взяли на себе зобов'язання виконати попередні умови в червні. Тому, ми сподіваємося, що в червні, після виконання Україною всіх зобов'язань, відразу ж буде засідання ради Фонду", – заявив заступник міністра фінансів Юрій Буца.

Відео дня

Він також сподівається, що місія повернеться до Вашингтона, розуміємо того, що уряд України планує виконувати взяті на себе зобов'язання.

За його словами, суть роботи місії МВФ в тому, щоб узгодити оновлений текст меморандуму.

"Ми сьогодні верифікуємо весь текст ще раз, оскільки задіяна велика кількість органів влади – учасників переговорів з української сторони. І багато експертів, МВФ, які безпосередньо працюють з цими органами влади. Міністерство фінансів координує цю роботу, бо ми є реперною точкою, що збирає всю інформацію. Сьогодні ми фактично сідаємо з місією і ще раз проходимся по всім домовленостям", – додав Буца.

Показати ще новини
Радіо НВ
X