Резервний фонд Росії скоротився за місяць на 470 млрд рублів

3 коментувати
Мінфін РФ відновив продаж іноземної валюти для фінансування дефіциту бюджету
Фото: julochka/Flickr

Мінфін РФ відновив продаж іноземної валюти для фінансування дефіциту бюджету

Резервний фонд Росії скоротився за місяць на 470 млрд рублів, склавши 2,09 трлн рублів проти 2,56 трлн рублів на 1 серпня

Як пише Slon.ru з посиланням на повідомлення міністерства фінансів Росії, в серпні Мінфін РФ відновив продаж іноземної валюти з Резервного фонду для фінансування дефіциту бюджету.

За місяць було реалізовано $2,92 млрд, 2,46 млрд євро і £0,31 млрд на загальну суму 390 млрд рублів. До зменшення фонду призвели і коливання курсу валют.

Обсяг Фонду національного добробуту (ФНБ) у серпні також зменшився – на 123 млрд рублів. Таким чином, на 1 вересня в ФНБ РФ залишалося майже 4,72 трлн рублів (1 серпня було 4,84 трлн рублів).

У травні 2016 року обсяг російського Резервного фонду і ФНБ скоротився до мінімального значення за останні чотири роки.

У Мінфіні РФ заявили, що при збереженні складної економічної ситуації в Росії до 2018 року кошти резервних фондів РФ можуть бути повністю вичерпані.

Зазначимо, що російський Резервний фонд наповнюється в основному доходами від продажу енергоносіїв, частково виручка також перераховується у Фонд національного добробуту РФ.Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: