Фінтех-стартап Revolut збільшив оцінку в шість разів. Українець Яценко тепер мільярдер

15 липня 2021, 14:43

Британський стартап Revolut збільшив оцінку з $5,5 млрд до $33 млрд в рамках нового раунду інвестицій. Це зробило компанію найдорожчим фінтех-стартапом Британії. Обсяг залучених інвестицій склав $800 млн.

Фінтех-стартап Revolut серед засновників якого є українець Влад Яценко збільшив свою оцінку в шість разів — до $33 млрд після останнього раунду інвестицій, який очолили SoftBank і американський хедж-фонд Tiger Global. Про це повідомляє CNBC.

Відео дня

Доповнено. За оцінкою Forbes, частка Яценко в компанії після закриття раунду може становити 3,87%. Вона оцінюється в $ 1,3 млрд.

За даними CB Insights, цей раунд фінансування зробив Revolut другим за величиною європейським єдинорогом в сфері фінансових технологій після стартапу Klarna, який працює за принципом «купи зараз — плати пізніше». Також Revolut став найдорожчим Фінтех-стартапом в Британії.

Отримані кошти Revolut планує інвестувати в маркетинг, розробку продуктів і міжнародну експансію. Зараз компанія зосереджена на прискоренні зростання в США та Індії.

Фінансовий директор компанії Мікко Саловаара заявив, що на даний момент Revolut не планує вихід на IPO, оскільки тільки що зібрала значну суму фінансування. У той же час він не виключив вихід компанії на біржу в цьому році, хоч і назвав його малоймовірним.

Раніше Bloomberg повідомляв, що Revolut може отримати оцінку в $20 млрд в рамках нового раунду інвестицій. Попередня оцінка стартапу становила $5,5 млрд.

У грудні минулого року британський стартап заявив про вихід на беззбитковість незважаючи на пандемію.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X