Revolut планує запустити свій токен — ЗМІ

29 вересня 2021, 11:15

Британський фінтех-стартап Revolut хоче запустити власний біржовий токен. Терміни запуску будуть залежати від схвалення британським Управлінням фінансового нагляду.

Фінтех-стартап Revolut, серед співзасновників якого є українець Влад Яценко, планує запустити власний криптографічний токен. Про це повідомляє профільне видання про криптовалюту CoinDesk з посиланням на два джерела.

Відео дня

За словами одного зі співрозмовників видання, Revolut працює над чимось на зразок біржового токена, такого як BNB який випустила біржа Binance, а не над стейблкоіном.

Токен BNB можна використовувати для оплати товарів і послуг, а також для участі в ексклюзивних продажах токенів.

За словами іншого співрозмовника видання, токен від Revolut буде схожий на токени Wirex (WXT) і Nexo.

Відзначається, що терміни запуску власного токена Revolut залежать від схвалення Управлінням фінансового нагляду Британії (FCA). Друге джерело повідомив, що плани Revolut по запуску власних токенів поки зосереджені на Європі та інших країнах за межами США.

Раніше повідомлялося, що фінтех-стартап Revolut став найдорожчим стартапом Британії, збільшивши оцінку до $33 млрд в рамках нового раунду інвестицій. Це зробило співзасновника Revolut Влада Яценка мільярдером.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X