Revolut подав заявку на отримання банківської ліцензії в США

23 березня 2021, 15:41

Британський фінтех-стартап Revolut подав у США заявку на банківську ліцензію. Це дозволить компанії видавати кредити, відкривати вклади і працювати з бізнесом.

Фінтех-стартап Revolut, серед співзасновників якого є українець Влад Яценко, подав заявку на отримання банківської ліцензії в США. Про це пише Bloomberg.

Revolut направив попередню заявку у Федеральну корпорацію зі страхування вкладів (FDIC) і Департамент фінансового захисту та інновацій (DFPI) штату Каліфорнія.

Відео дня

Як зазначає видання, поряд зі своїми базовими послугами, компанія хоче надавати в США кредити депозитні рахунки, а також бізнес-банкінг. Сервіс Revolut почав роботу в США торік.

СЕО Revolut Микола Сторонський розповів виданню, що Revolut зможе надавати клієнтам «всі основні фінансові продукти і послуги, які вони можуть очікувати від свого основного банку». На сьогодні у фінтех-компанії близько 200 тис. клієнтів і в майбутньому компанія має намір збільшити їх кількість до мільйона.

В Bloomberg відзначають, що британський стартап може зіткнутися в США з серйозною конкуренцією на поле онлаййн-банкінгу. На цьому ринку свої продукти пропонують великі гравці від Goldman Sachs до Walmart. Також наголошується, що інвестбанк JPMorgan Chase змушений був недавно закрити свій продукт Chase Pay. Банк не зміг домовитися про партнерство з достатньою кількістю продавців.

За словами СЕО стартапу, найближчим часом Revolut прагне до розширення в багатьох регіонах, включаючи Латинську Америку, Філіппіни, Індонезію, Південну Корею і Індію.

Нагадаємо, що недавно платіжний сервіс Stripe став найдорожчою приватною компанією Кремнієвої долини , обігнавши SpaceX.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X