Рева розповів, як зміняться пенсії військовослужбовців

4 червня 2017, 19:16
Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що станом на сьогодні у військовослужбовців, які зараз виходять на пенсію, і тих, хто вийшли 20 років тому, пенсійний розрив у три рази

Про це він сказав в інтерв'ю Еспресо.

"Сьогодні у військовослужбовців, які зараз виходять на пенсію, і тих, хто вийшли 20 років тому, пенсійний розрив у три рази", – сказав він.

Відео дня

Зараз система побудована таким чином, що в армії не можна змінювати посадові оклади військовослужбовцям, тому що відразу треба піднімати пенсії тим, хто вже на пенсії. І "якщо зараз ви подивитесь на структуру грошового забезпечення наших військовослужбовців, то це - просто жах", – додав Рева.

Міністр вважає, що необхідно не тільки ввести новий механізм призначення пенсій, але і вирівняти пенсії "нових" пенсіонерів і "старих".

"Потрібно, з одного боку, застосувати новий механізм призначення пенсій, а з іншого – вирівняти пенсійне забезпечення нових пенсіонерів з тими, хто вже перебуває на пенсії. Це - тривалий процес, це ми не зможемо зробити за один крок, але протягом певного часу ми цієї мети досягнемо", – резюмував Рева.

Раніше повідомлялося, що після підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 грн в Пенсійний фонд надійшло 11 мільярдів гривень.

Показати ще новини
Радіо NV
X