Регулятор прийняв рішення ліквідувати Дельта банк

5 жовтня 2015, 12:40
Національний банк України (НБУ) вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати Дельта Банк (Київ), повідомив офіційний сайт НБУ

"НБУ 2 жовтня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення №664 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ Дельта банк", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому в Нацбанку нагадали, що Дельта банк був віднесений до категорії проблемних у жовтні 2014 року, а 3 березня 2015 року - до категорії неплатоспроможних. Рішення було прийнято у зв'язку з тим, що власник банк не вжив своєчасних і достатніх заходів для поліпшення його фінансового стану банку.

Міністерство фінансів і Нацбанк обговорювали плани реструктуризації банку й можливу участь держави в рекапіталізації, однак, враховуючи незадовільний стан активів, регулятор був змушений прийняти рішення про визнання його неплатоспроможним.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що держава визнала втрату в Дельта банку 18 млрд грн.

23 вересня Фонд гарантування вкладів заявив, що єдиним можливим способом виведення АТ Дельта банк з ринку є "ліквідація неплатоспроможного банку з відшкодуванням з боку Фонду гарантування коштів за вкладами фізичних осіб".

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X