Райффайзен банк Аваль планує направити на виплату дивідендів 90% прибутку

11 серпня 2020, 13:35

Райффайзен банк Аваль планує направити на виплату дивідендів 4,274 млрд грн. Раніше НБУ рекомендував банкам утриматися від виплати дивідендів мінімум до липня 2020 року.

Райффайзен банк Аваль планує направити на виплату дивідендів власникам простих акцій за підсумками роботи фінустанови в 2019 році 90% прибутку - це 4,274 млрд грн. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані емітента в системі розкриття інформації НКЦБФР.

Відео дня

Відповідне питання внесене до порядку загального дистанційного зборів акціонерів, призначеного на 11 вересня.

Повідомляється, що ще 700 тис. грн (0,01%) в банку планують направити на виплату дивідендів власникам привілейованих акцій і 474,1 млн грн (9,98%) - до резервного фонду.

В 2019 банк направив на виплату дивідендів 3,561 млрд грн, а в 2018 році - 4,244 млрд грн.

Також повідомляється, що в ході зборів акціонерів будуть розглянуті кадрові питання. Йдеться про призначення Лукаша Янушевського на посаду голови наглядової ради члена правління Raiffeisen Bank International (RBI), що відповідає за інвестиційно банківське обслуговування і торгівлю. На позицію члена набовета розглянуть - директора департаменту з питань управління фінансовими установами, ризиками країн і портфельними ризиками Томаса Матейко.

Нагадаємо, що в березні Національний банк України рекомендував банками утриматися від виплати дивідендів c прибутку мінімум до липня 2020 року. Банкам рекомендували утриматися від виплати дивідендів, щоб установи мали додатковий запас міцності в період карантину та кризи.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X