Райффайзен Банк оштрафували в Україні на 5 мільйонів

9 серпня 2017, 08:36
Національний банк України оштрафував Райффайзен Банк Аваль (Київ) на 4,9 млн грн

Так, 4 серпня Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом Райффайзен Банку Аваль до Нацбанку України про визнання неправомірним та скасування рішення в частині накладення штрафу у сумі 4,9 млн грн.

Відео дня

При цьому, чим обумовлений штраф, у судових матеріалах не уточнюється.

Як зазначає Finbalance , 5 липня Окружний адмінсуд Києва відкрив ряд проваджень за позовами Райффайзен Банку Аваль до НБУ про визнання неправомірними та скасування постанов Нацбанку від 1 червня 2017 про притягнення позивача до відповідальності у вигляді штрафів за порушення вимог валютного законодавства. Йшлося про п'ять штрафи на 500 тис. грн.

Відзначимо, що глава правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук вважається одним з основних кандидатів на посаду глави НБУ. За різними даними, його призначення лобіюють міжнародні фінансові організації, в т.ч. ЄБРР - власник істотної участі в Райффайзен Банку Аваль (ЄБРР належать 30% акцій цієї фінустанови).

При цьому, днями директор-розпорядник Фонду гарантування Костянтин Ворушилін заявив, що за його інформацією посаду глави НБУ "ще нікому не пропонували".

Раніше повідомлялося, що Райффайзен Банк Аваль надав IFC перший в історії кредит у гривні.

Показати ще новини
Радіо NV
X