Раді рекомендували ухвалити ресурсний законопроєкт і законопроєкт про податки в Дія.City

12 жовтня 2021, 18:14

Профільний комітет рекомендував Верховній Раді прийняти ресурсний законопроєкт № 5600 і проголосувати за законопроєкт № 5376 про податки в Дія.City.

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому законопроєкт з поправками до Податкового кодексу та деяких інших законів № 5600 (так званий ресурсний законопроєкт) і законопроєкт і законопроєкт № 5376 про податки в Дія.City.

Відео дня

Такі рішення були прийняті за підсумками засідання комітету 12 жовтня.

«Ресурсний» законопроєкт пропонують розглядати за спеціальною процедурою на наступному пленарному тижні 19-22 жовтня.

На підтримку цього законопроєкту з урахуванням 159 депутатських поправок проголосували 20 членів комітету, троє утрималися, один - проти.

Також депутати підтримали до прийняття законопроєкт № 5376, який надає податкові стимули IT-індустрії і відкриває нові можливості для розвитку IT-компаній і стартапів в Україні.

Законопроєкт вводить спеціальний режим оподаткування підприємств-резидентів Дія.City і доходів їх працівників, в тому числі гіг-спеціалістів.

Нагадаємо, що днем раніше віцепрем'єр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив в ході IT-конференції Європейської Бізнес Асоціації, що Мінцифри доб'ється збереження раніше узгоджених з бізнесом податкових умов Дія.City. Він обіцяв «дотиснути» податковий комітет.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X