Рада збільшила видатки для урядовців на цей рік

6 жовтня 2016, 14:21
Верховна Рада сьогодні, 6 жовтня, ухвалила зміни до держбюджету-2016, серед яких – збільшення видатків на оплату праці співробітників центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та закордонних дипломатичних установ України на 1,5 млрд гривень

Про це йдеться в пояснювальній записці у до проекту закону № 5217.

Крім того, за бюджетною програмою Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції передбачено збільшити витрати на 420,0 млн грн "для фінансового збалансування вугільної галузі та недопущення соціальних вибухів серед шахтарів".

Відео дня

Закон також додатково виділяє 50 млн грн на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності, 35 млн грн - на закупівлю систем імплантаційного слухопротезування для забезпечення лікування.

Також у поточному році виділили додаткових 950,0 млн гривень на інвестиції Міністерству регіонального розвитку за бюджетною програмою.

Раніше стало відомо про збільшення фінансування на української армії в поточному році на рівні 7,1 млрд гривень. За проект закону 5217 проголосували 265 народних депутатів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X