Рада провалила законопроєкт про відстрочку касових апаратів

4 листопада 2020, 16:31

Депутати відправили на доопрацювання законопроєкт про відстрочку обов’язкового введення касових апаратів для малого бізнесу на рік.

Верховна Рада не прийняла за основу законопроєкт № 4313, який вводить відстрочку до 1 січня 2022 обов’язкового однорічного введення касових апаратів для малого бізнесу.

Відео дня

На підтримку законопроєкту проголосували 212 депутатів при 226 необхідних, йдеться в стенограмі пленарного засідання Верховної Ради.

Таким чином, документ відправився на доопрацювання і підготовку до першого читання.

Нагадаємо, що 3 листопада глава фракції Слуг народу Давид Арахамія після зустрічі з представниками бізнес-спільноти, які протестували проти введення РРО для фізосіб-підприємців, пообіцяв оперативно внести в Раду законопроєкт про відстрочення введення РРО.

Введення обов’язкового застосування РРО та / або програмного РРО, а також спеціальний порядок розгляду скарг покупців пропонують відтермінувати через тяжкі наслідки пандемії коронавірусу COVID-19 для економіки, в першу чергу для малого і середнього бізнесу.

При цьому Арахамія зазначив, що це — не остаточне розв’язання питання, але цей час потрібно, щоб напрацювати оптимальні рішення, необхідні для стимуляції економіки і впровадження більш цивілізованих правил для бізнесу.

Законопроєкт № 4313, який передбачає відстрочку на один рік фіскалізації фізосіб-підприємців був зареєстрований у Верховній Раді 4 листопада. Його співавторами виступили 12 народних депутатів, які представляють всі фракції і групи парламенту.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X