Рада Федерації РФ схвалила заборону на грошові перекази в Україну

29 березня 2017, 11:29
Рада Федерації на засіданні в середу схвалила закон, який обмежує грошові перекази з РФ в інші держави за допомогою іноземних платіжних систем

Згідно з документом, у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснено тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Ці правила будуть поширюватися на перекази без відкриття банківського рахунку.

Банк Росії буде розміщувати на своєму сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, зареєстрованих ЦБ.

Закон прийнятий під назвою Про внесення зміни в закон Про національну платіжній системі. Він вступить в силу після закінчення 30 днів після дня його офіційного опублікування. При цьому норми закону будуть діяти у відношенні вже введених іноземними державами заборон щодо зареєстрованих в РФ платіжних систем.

Нагадаємо, що Держдума РФ прийняла в третьому читанні закон про обмеження грошових переказів з Росії в іноземні держави, в тому числі і Україну, за допомогою іноземних платіжних систем.

Закон передбачає, що у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснено тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами.

Україна обмежила діяльність ряду російських платіжних систем

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X