Путін списав борги окупованого Криму перед українськими банками

1 серпня 2017, 09:30
Президент Росії Володимир Путін підписав закон про правила погашення боргів жителів анексованого Криму перед українськими банками

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента РФ, передають Українські новини.

Так, Путін підписав закон Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації та про визнання такими, що втратили силу окремих положень законодавчих актів Російської Федерації.

Відео дня

Тепер буде діяти норма про відмову позичальника від взаємодії з особою, яка має підстави вимагати погашення заборгованості.

Також позичальник може звернутися до Фонду захисту вкладників, який уповноважений реструктурувати заборгованості позичальника.

"Федеральним законом визначаються повноваження Фонду при здійсненні прав кредитора щодо юридичних осіб - боржників кредитних установ, розмір зобов'язань яких перевищує п'ять мільйонів рублів, а також осіб, які передали своє майно в заставу в забезпечення виконання зобов'язань зазначених юридичних осіб", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Держдума РФ 19 липня, остаточно прийняла закон про погашення заборгованості позичальників, які проживають в Криму, перед українськими банками.

Закон нібито був прийнятий у зв'язку з діями на території Криму "так званих колекторів, які, перекупивши борги у банків суміжної держави, почали тероризувати місцеве населення і підприємства".

Показати ще новини
Радіо NV
X