ProZorro за рік заощадила понад 31 млрд грн

25 вересня 2017, 20:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Система електронних державних закупівель ProZorro з 1 серпня 2016 року до 25 вересня 2017 року заощадила близько 31,39 млрд грн бюджетних коштів

Про це повідомляється в модулі бізнес-аналітики ProZorro, передає УНІАН.

Загальна кількість проведених закупівель становить 1,12 млн, а середня кількість учасників торгів - 2,39 на кожен тендер.

Відео дня

Найбільше тендерів в системі закупівель провели Київська міська державна адміністрація (понад 117 тис.), Міністерство інфраструктури (50 тис.), Дніпропетровська обласна державна адміністрація (40 тис.), а також Маріупольська міська рада (29 тис.).

У Мінекономрозвитку розраховують, що використання ProZorro дозволить у 2017 році заощадити близько 50 млрд грн.

Зазначимо, що система ProZorro з 1 серпня 2016 року стала обов'язковою до застосування для всіх державних замовників при закупівлі від 200 тис. грн для товарів і від 1,5 млн грн для робіт.

Нагадаємо, в листопаді минулого року повідомлялося, що система публічних електронних закупівель ProZorro допомогла заощадити близько 7 млрд грн.

Відзначимо, що за допомогою електронної системи закупівель ProZorro в 2016 році державазаощадила 8 млрд грн.

Протягом року в ProZorro було проведено близько 350 тис. тендерів.


Система ProZorro.Продажі - електронна торговельна система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України і українських електронних майданчиків.

Проект ProZorro.Продажі почав роботу зі співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) - реалізації майна неплатоспроможних банків в 2016 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X