Прокуратура України оскаржила відмову в арешті російського банкіра

29 листопада 2016, 13:23
Прокуратура Київської області подала апеляцію на рішення суду першої інстанції про відмову в арешті екс-співвласника банку Траст Іллі Юрова

Про це РИА Новости повідомили в прес-службі відомства.

Нагадаємо, раніше Бориспільський міськрайонний суд Київської області виніс рішення про запобіжний захід екс-голові ради директорів Національного банку Траст (РФ) Іллі Юрову, який знаходиться в міжнародному розшуку.

Відео дня

Згідно з постановою, яку зачитав суддя Віталій Журавський, суд відмовив прокуратурі у клопотанні про тимчасовий арешт Юрова. Таке рішення в суді пояснили неможливістю "підтвердити особистість Іллі Юрова".

"Прокуратура оскаржила це рішення", - заявили в прес-службі.

Юров, Микола Фетисов та Сергій Бєляєв були кінцевими власниками ЗАТ Керуюча компанія Траст, основного акціонера банку Траст (93,77% акцій) до початку його санації.

Банк Траст створювався на базі банківських активів ЮКОСа, викуплених у 2004 році. Проблеми почалися після паніки вкладників 16 грудня 2014 року, коли вони забрали майже 10 млрд рублів. В грудні 2014 року ЦБ Росії оголосив про санацію Трасту, в підсумку це обійшлося державі приблизно в 127 млрд руб.

Показати ще новини
Радіо NV
X