Приватбанк запустив свою платіжну систему у Чехії, Польщі, Італії та Франції

2 жовтня 2018, 13:20

Приватбанк підписав договір з чеською компанією Payment Planet про співпрацю у сфері міжнародних грошових переказів. У зв'язку з цим, система грошових переказів PrivatMoney розширює свою присутність на території Чеської Республіки, Польщі, Італії та Франції

Про це повідомили у прес-службі банку.

Відправити переказ PrivatMoney в Україні можна в євро з будь-якої точки, підключеної до мережі Payment Planet.

В Україні перекази PrivatMoney доступні для виплати в більш ніж 2,1 тис. відділень і майже в 20 тис. банкоматах і терміналах самообслуговування Приватбанку. Переказ стає доступним через 5 хвилин після його відправлення.

Відео дня

Щоб отримати переказ PrivatMoney у відділенні Приватбанку, одержувач має пред'явити паспорт, назвати операціоністу контрольний номер переказу, суму та валюту переказу, ім'я відправника та країну відправлення. Контрольний номер переказу отримувачу повідомляє відправник переказу.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн - в грудні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X