Приватбанк запустив нову послугу для повернення податків

25 квітня 2018, 09:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державний Приватбанк запустив новий сервіс повернення ПДВ – tax free з покупок в Європі через мобільний додаток TaxFree4U.

Про це повідомила прес-служба банку.

Зазначається, що сервіс дозволить отримувати кошти на карту Приватбанку в найкоротші терміни. Клієнти банку можуть отримувати повернення ПДВ з покупок, зроблених на території Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та Великобританії. Це можуть бути як великі торговельні центри, так і приватні магазини.

Відео дня

Для повернення tax free потрібно завантажити мобільний додаток на смартфон з App Store або Google Play, додати інформацію про поїздку і завантажити чеки на куплені товари. Коли додаток автоматично сформує декларацію повернення ПДВ, її потрібно роздрукувати та пред'явити митному офіцеру в аеропорту вильоту. Декларацію з печаткою митниці та оригінали чеків можна залишити у партнерів TaxFree4U в аеропортах Європи або відправити їх в український офіс компанії. Повернення коштів ПДВ буде зараховано протягом 7 днів на карту Приватбанку без додаткових комісій.

"Більшість українців, які подорожують за кордон, зазвичай, не повертають tax free з покупок. Наше партнерство з TaxFree4U завдяки використанню найсучасніших технологій зробить повернення ПДВ простим і комфортним", – зазначив керівник роздрібного бізнесу Приватбанку Олексій Шабан.

Раніше повідомлялося, що Приватбанк запустив новий сервіс – PrivatPayBot, який дає можливість підприємцям та малому бізнесу приймати оплату товарів і послуг в безготівковій формі без POS-терміналів – за допомогою месенджера Telegram.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн – в грудні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X