Приватбанк запустив новий сервіс для безготівкової оплати

25 квітня 2018, 08:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державний Приватбанк запустив новий сервіс – PrivatPayBot.

Про це повідомила прес-служба банку.

PrivatPayBot дає можливість підприємцям та малому бізнесу приймати оплату товарів і послуг в безготівковій формі без POS-терміналів – за допомогою месенджера Telegram. Бот створює оригінальний QR-код під оплату конкретної покупки.

Відео дня

Щоб користуватися віртуальним терміналом, потрібно підключити бота в месенджері та свою пластикову карту або рахунок в банку.

"Це чудове і доступне рішення для будь-якого підприємця, вуличних торговців і всіх, хто з тих чи інших причин поки не готовий користуватися стандартним POS-терміналом", – зазначив керівник роздрібного бізнесу Приватбанку Олексій Шабан.

У разі оплати за допомогою PrivatPayBot продавцеві потрібно вказати суму оплати, після чого бот автоматично створює і виводить на екран смартфона QR-код, який покупець сканує своїм Privat24. Оплата товару через мобільний проходить миттєво, а результат оплати приходить продавцеві в PrivatPayBot.

18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн – в грудні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X