ПриватБанк визнано найкращим українським банком на міжнародному валютному ринку

17 січня 2018, 11:30
Новини компаній

За підсумками 2017 року Приватбанк визнано найкращим оператором FX в Україні в рейтингу "THE WORLD'S BEST FOREIGN EXCHANGE PROVIDERS 2018", який складає журнал Global Finance.

Банк Société Générale посів верхню позицію рейтингу в Центральній і Східній Європі, HSBC – у Західній Європі, а Citi удостоївся звання Найкращого оператора FX у світі.

Відео дня

На думку експертів видання, на ринку іноземної валюти посилюється конкуренція. І хоча п'ять найбільших банків на FX ринку як і раніше утримують 44% всього світового ринку, їхня частка знизилася з 53% в 2013 році. Це відкриває більше можливостей для регіональних банків, що мають місцевий досвід, зміцнити свої позиції, поки світові лідери вдосконалюють свої клієнтські бази і уникають ринків, що пропонують низький прибуток на власний капітал.

Посилення конкуренції не спричинило зниження професійної етики

«Суть в тому, що на ринку FX посилюється конкуренція, - зазначив Кевін МакПартланд (Kevin McPartland), голова Департаменту структури ринку і дослідження технологій в Greenwich Associates, - а конкуренція завжди корисна для ринку». Однак посилення конкуренції не спричинило зниження професійної етики, найкращі у світі FX банки продовжують ретельно перевіряти свої операції, щоб забезпечити відповідність духу нового глобального кодексу поведінки на цьому ринку.

На думку експертів журналу, у 2018 році учасники глобального валютного ринку поводитимуться етично та професійно, що сприятиме дотриманню правил і положень, які можна застосувати до валютного ринку кожної юрисдикції, в якій вони працюють.

Показати ще новини
Радіо НВ
X