Приватбанк відновив видачу "теплих кредитів"

26 жовтня 2018, 16:33

Приватбанк відновив прийом заявок на "теплі кредити" для об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Про це повідомили у прес-службі фінустанови.

На позачерговому засіданні Кабінету міністрів від 19 жовтня було ухвалено рішення про виділення коштів на "теплі" кредити для ОСББ.

Відео дня

Приватбанк отримав 46,2 млн грн, що становить майже половину цільових коштів, виділених державою.

У банку відзначають, що наразі триває етап підготовки підписання додаткової угоди з Держагентством енергоефективності.

До моменту підписання угоди банк приймає заявки на кредитування від ОСББ та ЖБК. Документи, що підтверджують витрати ОСББ, клієнтам необхідно надати в банк до 30 листопада.

Зазначимо, що раніше уряд ухвалив рішення про додаткове виділення 100 млн грн в 2018 році на програму "теплі кредити".

Нагадаємо, що Кабмін у квітні запустив фінансування "теплих кредитів" на 2018 рік у державних Ощадбанку, Укргазбанку і ПриватБанку. Відшкодування за придбання негазових котлів становило 20% (для субсідіантів - 35%), за утеплення індивідуального житла - 35%, за утеплення багатоповерхових будинків для ОСББ - 40-70%. Приватні домогосподарства і ОСББ також могли отримати додаткові компенсації від місцевої влади.

Вже 30 серпня банки призупинили видачу "теплих кредитів" у зв'язку з вичерпанням коштів, передбачених цією державною програмою на 2018 рік, повідомив глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) Сергій Савчук.

З початку 2018 року по "теплих кредитах" відшкодовано 270 млн грн. За весь час дії програми її учасники отримали 2,3 млрд грн компенсацій з держбюджету.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X