ПриватБанк реструктуризує блок підрозділів IT. Звільняти працівників не планують

18 листопада 2021, 11:48

ПриватБанк планує реструктурувати свій блок IT-підрозділів, щоб усунути дублювання ряду функцій. Обіцяють не звільняти працівників.

Державний ПриватБанк планує реструктуризувати блок підрозділів IT, але обіцяє не звільняти співробітників.

Про це пише видання ITC.UA з посиланням на документ, опублікований у Telegram-каналі ProfPrivatBot. Інформацію про реструктуризацію підтвердили і в самому банку.

Відео дня

Як пише видання, рішення про реструктуризацію було затверджено наглядовою радою банку. Воно передбачає зміни в організаційній структурі блоку підрозділів ІТ та скорочення штату працівників банку.

Зміни запроваджуються за результатами аудиту, який виявив, що нинішня структура дуже складна та розгалужена, пише ITC.UA.

Зокрема, у документі йдеться про більш ніж 60 різних департаментів у зоні CIO та ізольованості IT-підрозділів.

Повідомляється, що нова структура покликана усунути виявлені аудитом недоліки, зокрема дублювання деяких функцій. Також очікується, що вона покращить взаємодію та обмін інформацією між відділами, та підвищить ефективність процесів розробки.

В опублікованому документі йдеться про плани ліквідувати кілька десятків підрозділів у різних напрямках у чотирьох основних департаментах:

  • дирекції з управління IT;
  • дирекції з технологій;
  • дирекції роботи з даними;
  • дирекції з інформаційних технологій.

Також там йдеться про плани щодо скорочення сумарно 771 штатної одиниці.

ITC.UA

Фото: ITC.UA

У той же час банк планує створити нові підрозділи з новими посадами для працівників із підрозділів, що ліквідуються.

ITC.UA

Фото: ITC.UA

У коментарі виданню банк спростував інформацію щодо скорочення персоналу в IT-департаментах.

« Така реструктуризація, коли стару систему управління командами та ІТ процесами, яка створювалася ще на початку ери діджиталізації, замінює нова та сучасна, унікальна для банківського ринку, і дозволить фахівцям працювати з більшою ефективністю та в більш комфортних умовах», — заявили в прес-службі. службі Привату.

Також там наголосили, що оприлюднення внутрішніх документів без наведення відповідного контексту « вводить в оману і може призводити до висновків, які не відповідають дійсності».

На сьогоднішній день у команді базових IT-підрозділів банку, без урахування команди діджитал банкінгу, працюють понад 2200 фахівців.

Нагадаємо, що в грудні минулого року ПриватБанк затвердив нову структуру правління та перепідпорядкував IT-напрямок.

У серпні минулого року спостережна рада ПриватБанку скоротила посаду члена правління з електронного бізнесу і переклала відповідальність за діджитал направлення на голову правління банку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X