Мінфін оскаржить рішення суду по справі братів Суркісів проти Приватбанку

2 вересня 2020, 23:29

Міністерство фінансів України повідомило, що подасть скаргу на рішення Печерського районного суду в позові офшорних компаній братів Суркісів до Приватбанку.

У Мінфіні відзначили, що не згодні з рішенням суду та будуть відстоювати інтереси Приватбанку.

"Рішення Печерського суду направлено на фактичне стягнення з банку майже 10 млрд грн ($350 млн) і прийнято з порушенням норм процесуального законодавства", - повідомили в міністерстві.

Відео дня

Рішення Печерського районного суду також прокоментував міністр юстиції України Денис Малюська. Він назвав дії суду "одним із найбільших зашкварів", пообіцявши оприлюднити детальний план дій у четвер, 3 вересня.

"Один із найбільших зашкваров в історії судової влади України відбувся сьогодні в Печерському суді у виконанні судді Вовка. Суд задовольнив заяву "британських компаній" (афіліьованих із братами Суркісами), і в якості забезпечення позову та без розгляду справи по суті постановив стягнути з ПриватБанку близько 9 млрд грн", - повідомив Малюська.

імхо один з найбільших зашкварів у історії судової влади України відбувся сьогодні у Печерському суді у виконанні судді...

Опубликовано Denis Malyuska Среда, 2 сентября 2020 г.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва 2 вересня задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до Приватбанку.

Згідно з рішенням, Приватбанк має виплатити офшорним компаніям братів Суркісів 350 мільйонів доларів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X