Суд переніс розгляд апеляції ПриватБанку за позовами підконтрольного Коломойському заводу

13 квітня 2021, 16:01

Суд переніс розгляд апеляції ПриватБанку на рішення Госпсуду Києва про визнання припиненими всіх зобов’язань перед банком з боку АТ Нікопольський завод феросплавів.

Північний апеляційний госпсуд Києва переніс розгляд апеляцій ПриватБанку у справі Нікопольського заводу феросплавів на 27 квітня цього року, повідомляє пресслужба банку.

Відео дня

22 січня 2021 року суд визнав припиненими всі зобов'язання підконтрольного Ігорю Коломойському Нікопольського заводу феросплавів, які стосуються кредитного договору на суму $ 14 млн.

Цю кредитну лінію банк надав НЗФ 2 лютого 2009 року з терміном повернення кредиту до 1 лютого 2010 року. Вона ж згадана в позові ПриватБанку до колишнім власникам в США.

Раніше НВ Бізнес писав, що підконтрольний Ігорю Коломойському Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) подав до ПриватБанку в Господарський суд Києва 37 паралельних позовів, які були об'єднані в 6 виробництв.

Предметом цих позовів є старі кредитні договори, які фігурують в позовах ПриватБанку в суди штату Делавер і Мін'юсту США в Окружний суд Південного округу Флориди. Позивачі звинувачують колишнім власникам відмивання сотень мільйонів доларів, виведених з ПриватБанку. Загальна сума фінансових претензій ПриватБанку до колишніх власників в закордонних юрисдикціях досягає $10 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X