Приватбанк програв суд про блокування офшорів Коломойського

17 травня 2017, 13:16
20 квітня Апеляційний суд Києва відмовився задовольнити апеляційну скаргу Приватбанку та залишив без змін постанову Печерського райсуду Києва від 9 лютого

Даною постановою було задоволено клопотання компаній Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP, Sofinam Investments LLP та в рамках забезпечення позову до Приватбанку зобов’язано цей держбанк і його кіпрську філію належно виконувати депозитні договори, укладені з позивачами - в тому числі, але не виключно в частині виконання зобов`язань щодо нарахування та виплати відсотків за депозитними рахунками цих осіб, а також користування/розпорядження/повернення/виплати грошових коштів, розміщеними на кореспондентських, депозитних, поточних, карткових чи будь-яких інших рахунках цих осіб у Приватбанку та його кіпрській філії до вирішення по суті спору, пише Finbalance.

Відео дня

Матеріали справи не містять доказів в підтвердження правових підстав, передбачених ст. 1074 ЦК України, ч. 1,2 ст. 59 Закону України Про банки і банківську діяльність для обмеження права позивачів розпоряджатися грошовими коштами, що знаходяться на їх рахунках. А потім зупинки обслуговування рахунків позивачів в односторонньому порядку, про що ними подано належних доказів, долучені до справи, дають позивачам підстави для припущення, про неможливість виконання судового рішення в разі задоволення їх позову.

З матеріалів справи вбачається, що сам позов і заяву про його забезпечення спрямовані на захист матеріальних інтересів позивачів, їх права власності. Позивачі стверджують, що не розривали депозитних договорів з ВАТ КБ Приватбанк і не здійснювали дій, спрямованих на відмову від депозитів.

"Доводи викладені в апеляційній скарзі ПАТ КБ Приватбанк не дають підстав для висновку про порушення судом першої інстанції норм процесуального права, які є підставою для скасування постанови, - йдеться в постанові Апеляційного суду Києва від 20 квітня.

Нагадаємо, що Окружний адмінсуд Києва розглядає позов згаданих компаній в НБУ та Фонду гарантування про визнання протиправним та скасування наказу тимчасового адміністратора Приватбанку від 20.12.2016 р. №22 Про заборону видаткових операцій за рахунками пов'язаних осіб в частині, що стосується прав та інтересів позивачів про зупинення / блокування / припинення або будь-якого іншого обмеження здійснення видаткових (видаткових) готівкових та / або безготівкових операцій за депозитними або будь-якими іншими рахунками.

Показати ще новини
Радіо NV
X