Приватбанк програв кримському вкладнику 9 мільйонів

5 жовтня 2017, 10:54
Святошинський районний суд Києва частково задовольнив позов кримського вкладника Приватбанку і зобов'язав повернути клієнту 9,2 млн грн з ряда депозитних договорів, укладених у 2012-2014 роках

Про це йдеться у відповідному судовому рішенні.

"Доводи представника відповідача про те, що за законодавством Російської Федерації та відповідно до рішення ЦБ РФ від 21.04.2014 та рішень судів Російської Федерації відповідальність за повернення грошових коштів по вкладам покладено на АНО ФЗВ не можуть бути прийняті до уваги, оскільки спірні правовідносини врегульовані законодавством України", - йдеться в рішенні суду.

Відео дня

Нагадаємо, що раніше заступник глави Нацбанку Катерина Рожкова повідомляла, що після анексії Криму Приватбанк свій портфель активів разом з портфелем зобов'язань продав дочірній структурі - компанії Фінілон.

Крім того, у травні цього року голова Ради з питань захисту прав споживачів фінансових послуг Дмитро Дугинов заявляв, що у справі по "кримському боргу" Приватбанк проходить судові процеси по 767 депозитним угодам на загальну суму 1,3 млрд грн.

А в серпні 2017 го в.о. голови Приватбанку Галина Пахачук заявляла, що Приватбанк поверне вклади жителям анексованого Криму на загальну суму в 1,6 млрд грн.


18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X