ПриватБанк поскаржився на суддю Підпалого до Вищої ради правосуддя

16 липня 2021, 16:18

Державний ПриватБанк звернувся до Вищої ради правосуддя зі скаргою на суддю Печерського районного суду В’ячеслава Підпалого.

ПриватБанк поскаржився до Вищої ради правосуддя на суддю Печерського районного суду Підпалого Вячеслава Валерійовича через те, що суддя вже понад вісім місяців не виготовляє повний текст судових рішень, прийнятих ще 30 жовтня 2020 року.

Відео дня

Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

В Приваті відзначили, що дії унеможливлюють реалізацію Банком права на апеляцію і є підставою для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

Також в банку додали, що апеляційне оскарження судових рішень, з виготовленням яких тягне суддя Підпалий вкрай важливо для захисту інтересів ПриватБанку. Ці рішення стосуються справи про депозити компаній-нерезидентів пов'язаних з братами Суркісами на $350 млн, які були конвертовані в капітал банку при його націоналізації.

Раніше аналогічну скаргу банк подавав щодо іншого судді Печерського райсуду - Сергія Вовка. У січні цього року Вища рада правосуддя відмовився розглядати скаргу ПриватБанку щодо судді Сергія Вовка.

У вересні 2020 року Суддя Вовк задовольнив позов компаній Суркісів до ПриватБанку на $ 350 млн. Позов розглядав суддя Сергій Вовк, незважаючи на скарги ПриватБанку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X