ПриватБанк затвердив нову структуру правління і перепідпорядкував IT-напрямок

18 грудня 2020, 09:59

Колишній керівник IT-напрямку ПриватБанку в серпні звільнився з держбанку через обмеження зарплат в 47 тис. грн. Після цього в банку скоротили посаду члена правління з електронного бізнесу.

Наглядова рада державного ПриватБанку затвердив нову структуру правління, перепідпорядкувавши розвиток IТ-напрямку заступнику голови правління з операційних питань. Про це повідомляє пресслужба банку.

Відео дня

"Блок розвитку IТ підпорядковується заступнику голови правління з операційних питань. Заступник голови правління з питань розвитку бізнесу буде відповідати за синергію між розвитком обслуговування клієнтів фізичних та юридичних осіб", - йдеться в повідомленні банку.

Як уточнює Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу банку, фактично управління IT та операційним блоком було піднято на рівень вище, і тепер один заступник голови відповідає за розвиток всіх напрямків і IT-команд.

В оновленій структурі правління ПриватБанку тепер сім позицій замість восьми:

  • голова правління;
  • заступник голови правління з питань фінансів;
  • заступник голови правління з питань управління проблемними активами;
  • заступник голови правління з операційних питань;
  • заступник голови правління з питань розвитку бізнесу;
  • член правління з питань управління ризиками;
  • член правління з питань мережі та проблемної заборгованості.

Нагадаємо, що наглядова рада ПриватБанку скоротив посаду члена правління з електронного бізнесу в серпні цього року і переклав відповідальність за Діджитал напрямок на голови правління банку.

На початку серпня з ПриватБанку пішов IT-директор Андрій Гриценюк . Причиною звільнення стало обмеження по зарплаті в 47 тис гривень - Гриценюк запропонували аналогічну посаду в комерційному банку з ринковою зарплатою.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X