ПриватБанк направить 90% прибутку на виплату дивідендів

2 травня 2019, 11:07

Дивіденди ПриватБанку отримає держава в особі Міністерства фінансів

ПриватБанк направить 90% прибутку за 2018 рік на виплату дивідендів. Про повідомляє прес-служба банку.

"ПриватБанк направить 11,52 млрд грн, або 90% чистого прибутку за 2018 рік на виплату дивідендів акціонеру банку - державі в особі Міністерства фінансів України", - заявили в банку.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що 19 квітня Ігорь Коломойський подав 5 нових позовів до Господарського суду Києва до Національного банку України та ПриватБанку.

18 квітня Окружний адмінсуд Києва, вивчаючи справу майже 2 роки, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку за позовом Ігоря Коломойського до НБУ, Кабміну, Фонду гарантування вкладів фізосіб і Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. А 19 квітня стало відомо, що суд також скасував рішення НБУ від 13 грудня 2016 року, яким визначено перелік пов'язаних із банком фізичних і юридичних осіб. 20 квітня Печерський суд Києва прийняв рішення про розірвання договору особистого поручительства бізнесмена Ігоря Коломойського по кредитах рефінансування ПриватБанку на суму в 9,2 млрд грн, отриманих до його націоналізації. НБУ на підставі особистого зобов'язання Коломойського також подав позов в Женевський суд, вимагаючи повернути борги.

Також минулого тижня Госпсуд Києва переніс на 7 травня розгляд справи за позовом Коломойського про визнання незаконною передачі акцій Приватбанку державі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X