Вирішили не поспішати. «Антиколомойський» законопроєкт розглянуть на комітеті наступного вівторка — нардеп

14 квітня 2020, 17:11

Депутати не розглядатимуть всі 16 тис. поправок, а будуть виносити на розгляд окремі абзаци законопроєкту.

Банківський комітет Верховної Ради збереться для розгляду поправок до «антиколомойського» законопроєкту 21 квітня, повідомила депутат від Європейської Солідарності Ніна Южаніна.

Відео дня

За словами депутатки, збори комітету було заплановано на 16 квітня, проте у вівторок вона отримала повідомлення, що збори переноситься на наступний тиждень - 21 квітня.

Глава банківського комітету Ярослав Железняк підтвердив у себе в Facebook, що збори комітету заплановано на 21 квітня. Також він повідомив, що депутати не розглядатимуть всі 16 585 поправок.

«Згідно з Регламентом, будемо виносити на розгляд окремі абзаци законопроєкту (таких 63) і голосувати їх», - повідомив Железняк.

За підрахунками депутата, весь процес повинен зайняти 21 годині.

«Десь вранці в середу з Zoom-а Комітету повинен піти білий дим разом з рішенням Комітету до другого читання», - додав глава комітету.

Нагадаємо, що «антиколомойський» законопроєкт Рада прийняла в першому читанні 30 березня . Його прийняття є головною вимогою МВФ. Законопроєктом пропонується передбачити, що суди не можуть приймати рішення, які приведуть до зупинки розпочатої процедури виведення неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації. Згідно із законопроєктом, колишні і нинішні власники банків, права яких були порушені через незаконний акт НБУ, Фонду гарантування, Мінфіну, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку або рішення Кабміну, можуть отримати відшкодування збитку тільки в грошовій формі.

До другого читання «антиколомойського» законопроєкту депутати подали рекордні 16 тис. правок. Як повідомив журналістам депутат з профільного комітету, законопроєкт планують розглядати по 119 статті регламенту, яка дозволяє голосувати за поправки цілими розділами. Також повідомлялося, що в другому читанні законопроєкт можуть розглянути до закінчення поточного тижня.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X