Приватбанк і Укрпошта запустили новий сервіс

21 травня 2018, 13:30

Державний Приватбанк запустив сервіс миттєвого кредитування фізичних осіб у відділеннях Укрпошти.

Про це повідомила прес-служба банку.

Новий сервіс буде працювати через POS-термінали банку, встановлені в більш ніж 1,2 тис. Відділень Укрпошти у всіх регіонах України. Клієнти Приватбанку зможуть протягом 1 хвилини оформити запропонований банком кредит в сумі до 50 тис. Грн строком до 24 місяців.

Відео дня

"Головна мета нашого нового сервісу - дати додаткову можливість клієнту з картою Приватбанку оформити кредит протягом хвилини без відвідування банківського відділення і оформлення паперових документів", - зазначив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств банку Євген Васильцов.

Для оформлення кредиту необхідно мати платіжну картку Приватбанку, вибрати на POS-терміналі суму кредиту, термін користування кредитом і активувати його введенням ПІН-коду для підтвердження згоди з умовами. Кредитні кошти будуть зараховані Приватбанком на карту клієнта протягом 15 хвилин. Погасити такий кредит можна достроково без додаткових комісій, в тому числі шляхом поповнення карти в POS-терміналах Приватбанку, встановлених у відділеннях Укрпошти.

"Запуск цієї послуги з Приватбанком - черговий крок до створення Укрпоштою власного фінансового супермаркету з широким набором фінансових послуг", - зазначив директор департаменту фінансової бізнесу Укрпошти Артур Муравицкий.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн - в грудні.


Нагадаємо, що в кінці березня Приватбанк запустив онлайн-сервіс миттєвого кредитування фізичних осіб.

На сьогодні мережа Укрпошти становить 11,5 тис. відділень і є найбільшою в Україні. Основні напрямки діяльності компанії - поштово-логістичні, фінансові послуги, торгівля і інша комерційна діяльність.

У лютому цього року керівництво Укрпошти та Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) Ріната Ахметова домовилися про надання фінансових послуг для клієнтів банку через систему поштового оператора.

Восени минулого року Укрпошта повідомила, що розглядає три сценарії розвитку фінансових послуг - або самостійно, або шляхом покупки банку, або співпраці з іншими фінустановами. Також в Укрпошті додали, що компанія вже веде переговори з деякими банками з метою стратегічного партнерства.

При цьому, НБУ заявили, що не підтримують покупку Укрпоштою банку.

У Міністерстві фінансів України пізніше заявили про готовність підтримати стратегічне партнерство Укрпошти з держбанками, однак, як і НБУ, виступили проти покупки поштовим оператором банку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X