Fitch підтвердив рейтинги ПриватБанку

18 жовтня 2021, 16:39

У Fitch Ratings підтвердили довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку і відзначили, що держава в середньостроковій перспективі готуватися продати контрольний пакет.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг державного ПриватБанку на рівні В з позитивним прогнозом. Про це йдеться в повідомленні агентства.

Відео дня

Також агентство підтвердило рейтинги стійкості держбанку на поточному рівні b.

У Fitch вважають той факт, що ПриватБанк є державним таким, що не має стратегічного значення. Також в агентстві відзначають той факт, що українська влада в середньостроковій перспективі планують продати контрольний пакет акцій банку, можливо, за допомогою IPO.

«Навіть якщо банк буде частково приватизований, висока системна значущість ПриватБанку, на наш погляд, все одно призведе до сильного стимулу для влади надавати йому підтримку», - відзначають в Fitch Ratings.

За даними агентства, підтвердження рейтингів ПриватБанку відображає провідні позиції банку на українському ринку, високі показники ефективності і незначний вплив на якість кредитного портфеля банку наслідків пандемії.

«Підтвердження національного рейтингу на рівні AA зі Стабільним прогнозом відображає незмінну кредитоспроможність ПриватБанку в порівнянні з аналогами в Україні», - йдеться в повідомленні Fitch Ratings.

Раніше агентство Fitch підвищило рейтинги стійкості і єврооблігацій Укрексімбанку.

В цілому Fitch як позитив відзначив підвищення прибутковості українських банків в першому півріччі 2021 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X